in

SÚŤAŽ o 3 balíčky kozmetiky od MARIONNAUD

Marionnaud predstavuje na leto 2014 kolekciu, ktorá nám pomôže znovu objaviť výhody leta. Slnkom vyhriate farby, púšťou inšpirované odlesky a jemné kombinácie líčenia, ktoré sa trbliece slnkom. Pleť je svetlejšia a žiarivejšia, oči vyzerajú výraznejšie s jemnými dotykmi svetla. Táto jemná ženskosť je umocnená lahodne ovocnými farbami na pery a nechty.

More

 

Rozjasňujúci púder

Originálny samoopaľovací púder. Tento produkt dokonale obnoví jas prvých jarných lúčov slnka a vytvorí dotyk oslnivo krásnej pleti! Kombinácia minerálnych púdrov (viac ako 80 %), jemné trblietavé čiastočky a arganový olej prinášajú úplne prirodzený, hodvábne hladký vzhľad.

Púder so zrkadielkom, 16 g cena: 15,90 €

Zamatové očné tiene
Tieto zmysly prebúdzajúce očné tiene rozžiaria oči a zároveň zaručujú dlhodobé perleťové farby. Vankúšiková štruktúra dodáva krémovej receptúre ľahký pocit v perfektnom súlade s jemnou pokožkou na očných viečkach. S jeho perleťovými odleskami budú oči elegantne výrazné.
Trblietavé očné tiene, cena: 12,90  

Korektor mejkapu 

Nevyhnutná pomôcka pre bezchybné líčenie za akýchkoľvek okolností, okamžite napraví chyby a prípadné nechcené šmuhy a škvrny. Jeho jemné zloženie na báze jojobového oleja absorbuje pigmenty a prebytočné líčidlá (rúž, ceruzka, maskara, očný tieň…) sú odstránené jediným ťahom. 

Korektor s tromi náhradnými špičkami, cena:  9,90 € 

Farba na líčka – Lupienok kvetu

Táto farba na líčka zanechá na vašej tvári závoj žiarivej farby, ktorá zvýrazní lícne kosti a poskytne efekt zdravej rozžiarenej tváre. Detail plný života, ktorý umocní vaše líčenie! Ľahké zloženie obsahujúce 80 % minerálnych púdrov a arganový olej poskytuje hodvábnu hladkosť na dotyk. Jeho jemné mikrotrblietky rozjasnia každý typ pleti.

Púder so zrkadielkom, dostupný v dvoch odtieňoch, 6 g, cena: 12,90 €

Rúž – červený sorbet

So svojím lahodne akoby „roztopeným“ zložením ponúka tento rúž krištáľovo jasný lesk na perách a  neodolateľný úsmev. Zloženie obsahuje mangové maslo, rovnako ako aktívnu zložku na rastlinnej báze, ktorá poskytuje až tri hodiny hydratácie. Jemná priezračnosť farby je umocnená lesklým povrchom a veľkým množstvom minerálnych pigmentov. Jeho jemná ovocná vôňa vyvoláva pocit osviežujúcej mäkkosti.
Rúž, dostupný v 4 odtieňoch, 2,5 g 12,90 €

Rozjasňujúci telový gél
Tento gél zanecháva na pokožke jemne prevoňaný, perleťový závoj, ktorý je prirodzene obohatený schopnosťou zachytávať svetlo. Gél okamžite vsiakne a jeho zloženie prináša po použití skutočný pocit sviežosti. Vytvára jemne perleťový svetelný efekt na pokožke, ideálny na už existujúce opálenie, na dekolt, ruky a nohy. Aktívna zložka na rastlinnej báze pomáha udržiavať vlhkosť v pokožke a poskytuje pocit pohodlia. Zaujme Vás svojím slnečným a kvetinovým nádychom.
Trblietavý telový gel, 100 ml 12,90 € 

Na adresu puberta@puberta.sk nám pošlite správnu odpoveď na otázku: Koľko predajní majú parfumérie Marionnaud na Slovensku? Správnu odpoveď nájdete na www.marionnaud.sk

 

Jedinečná kniha pre teba je už v predaji!

Sú výkyvy nálad normálne?