in

Pyžamo, košeľa alebo staré tričko? Spíte vo vhodnom oblečení?

Po ranu máme veľa starostí s tým, čo si vziať na seba, aby sme v tom prežili zdĺhavé sedenie v škole, aké líčenie zvoliť, čo účes a podobne. A určite by nikto nechcel podobné veci riešiť aj pred spaním, ale aj tak je potrebné sa nad nočným outfitom dobre zamyslieť. Viete, prečo? Každý preferuje na […] More

Po ranu máme veľa starostí s tým, čo si vziať na seba, aby sme v tom prežili zdĺhavé sedenie v škole, aké líčenie zvoliť, čo účes a podobne. A určite by nikto nechcel podobné veci riešiť aj pred spaním, ale aj tak je potrebné sa nad nočným outfitom dobre zamyslieť. Viete, prečo?

Každý preferuje na spanie niečo iné, niekto nedá dopustiť na pyžamo, pre iného je číslo 1 nočná košeľa a pre ďalšieho je zásahom do čierneho tielko a kraťasy. Bodom číslo jedna je cítiť sa v nočnom outfitu pohodlne, nikde nás nesmie nič škrtiť, aby si telo skutočne dobre oddýchlo. Nezanedbateľný je aj bod číslo 2 – v nočnom odevu sa musíte cítiť aj dobre, príťažlivo. Aj vďaka tomu sa totiž ráno prebudíte plne odpočinuté, v skvelej nálade a so správnou dávkou sebavedomia. Takže zahoďte staré tričká a poďte si spánok užiť.

Tričko a kraťasy pre všetky príležitosti

Aj keby vás o polnoci z postele vyštval požiar, v tričku a kraťasoch sa bude cítiť skvele. Nočné krátke pyžamá sa vyrábajú z bavlny, aby nedráždili pokožku a dopriali celému telu odpočinok. Vďaka širokému výberu v nich každý nájde svoj štýl. Trebárs romantické bodky, prúžky, geometrické vzory a obrázky, alebo jemnou čipku a elegantný vzhľad. Je to len na vás, čo si vyberiete, ale jedno pekné pyžamo sa v šatníku oplatí. Oceníte ho nielen na internáte či na koľaji, ale aj na najrôznejších akciách a zájazdoch s priateľmi.

 

Nočné košele už nie sú len pre bielu pani

V nočnej košeli spávali naši predkovia od pradávna. Spodná košeľa tvorila základ odevu po celý deň a na noc sa skrátka nedávala dole. Dneska by na seba už podobnú bielu hrôzu nikto nedával. Našťastie aj s nočnými košeľami si módne reťazce pohrávajú a vďaka tomu si môžeme vybrať pekné kúsky. Trebárs roztomilé motívy, farebné košieľky alebo elegantnú róbu, ktorá pripomína šaty.

Páči sa kráľovský župan?

Ak patríte medzi dámy, ktoré spí najradšej nahé alebo len v bielizni, určite si zaobstarajte aspoň pekný župánik, do ktorého sa môžete zahaliť kedykoľvek, keď je to potrebné. Trebárs farebný, nápaditý.

Flanelka a klasické pyžamo?

Niekto nedá dopustiť na klasiku, ako je flanelová kockovaná košeľa, či pyžamo s dlhými rukávmi a nohavicami. Ak ste fanúšičkami zrovna tejto klasiky, dajte si len pozor, nech vám v noci nie je príliš horúco. Tieto varianty sú obe skvelé na zimu, ale v lete sa v nich upečiete – radšej stavte na niečo priedušnejšieho, treba ľahučký, chladivý satén.

Odlíčiť a spať

Ak už máte svoj nočný outfit vybraný, nezabudnite si odlíčiť tvár a dopriať svojej pokožke nejaký výživný nočný krém. A potom už si len užiť plnohodnotný spánok.

PR správa

Intelektuálny koníček pre všetky vekové kategórie

Film Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny vyvolal vo fanúšikoch zmätené pocity