in

Trendy kúsky, ktoré vám na žiadnej akcii nesmú chýbať

Leto je v plnom prúde a mnohí z nás už majú letné brigády za sebou a chystajú sa niekam vyraziť, napríklad na chatu s priateľmi, pod stan, alebo na festival. A vždy keď balíme batoh, ktorého už polku zabral spacák, nezostáva než vymyslieť, ako si so sebou vziať to najnutnejšie a zároveň trendy oblečenie. Mrknite […] More

Leto je v plnom prúde a mnohí z nás už majú letné brigády za sebou a chystajú sa niekam vyraziť, napríklad na chatu s priateľmi, pod stan, alebo na festival. A vždy keď balíme batoh, ktorého už polku zabral spacák, nezostáva než vymyslieť, ako si so sebou vziať to najnutnejšie a zároveň trendy oblečenie. Mrknite sa na naše tipy.

Šaty, ktoré zmotáme do guľôčky

Ešteže existujú ľahké letné šaty z nekrčivého materiálu. Jednoducho ich zmotáme do guľôčky, takže vám v batohu nezaberú žiadne miesto a v prípade potreby ich môžete kedykoľvek preprať, pretože rýchlo uschnú. Nebude vám v nich horúco a dajú sa skombinovať so všetkým – s kanadami, ak idete na festival, aj s balerínami, ak idete na drink večer v kempe. Ak stavíte na čiernu klasiku, nezabudnite, že frčia prestrihy, kvetinky a najrôznejšie ozdobné detaily. Ani milovníci výrazných farieb neprídu skrátka – napríklad v trendy koralovej budete za hviezdu.

Klasika menom džínska

Módnym svetom hýbe denim už dlhšiu dobu a tento rok frčí hneď dvakrát. Môžete si ho totiž obliecť dole aj hore. Preto ak máte, vezmite si so sebou džínsovú bundu, v chladných letných večeroch vás zahreje a ešte k tomu budete in. Vašu starú džínsovú bundu ozvláštnite nejakou nášivkou, tento rok frčia hlavne motýle, kvety a ďalšie farebné motívy. Táto sezóna je skrátka poriadne punková.

Krátke nohavice alebo sukňu?

Na dovolenke vám nesmú chýbať tiež džínsové krátke nohavice. Hodia sa totiž úplne na každú príležitosť a vyzerajú skvele aj s obyčajným tielkom. Ak túžite po niečom originálnejšom, vymeňte krátke nohavice za džínsovú sukňu a najlepšie asymetrickú, výrazne farebnú alebo napríklad dozdobenú cvočkami. Ako džínsy, tak krátke nohavice voľte v mini dĺžke a nebojte sa ukázať svoje nohy. Pekne sa opálite a nebude vám horúco.

Jednodielne plavky

Že sú bikiny jedinou voľbou? Tento rok frčia jednodielne plavky. Ale pozor, nejedná sa o žiadne deväťdesiatkové hrôzy, tohtoročné modely majú štýl. Frčia prestrihy v dekolte aj po bokoch, najrôznejšie šnúrky a viazanie, 3D dekorácie a hlavne minimum látky. V jednodielnych plavkách budete sexy a tiež sa vám bude príjemne plávať, hneď tak totiž nespadnú. Plavky majte pri ruke celé leto – nikdy totiž neviete, kedy sa vám môže naskytnúť príležitosť vykúpať sa. A napríklad taká nočná kúpačka na festivale s priateľmi skrátka stojí za to!

Vysvedčenie: Ako odmeniť za dobré známky a povzbudiť ešte k lepším

riverdale- Archie a Veronika

3. séria Riverdale prichádza už 10. októbra. Comic-Con potvrdil ďalšie hudobné čísla, nové postavy aj šialený kult!