in
jednoduché účesy pre dievčatá

Jednoduché účesy pre dievčatá, ktoré ráno nikdy nestíhajú

Tieto 3 účesy stihnete do piatich minút!

Strávili ste noc prípravou na test, čítaním pútavej knižky alebo nekonečnými rozhovormi s kamoškami? Napriek únave však ráno musíte vstať a nechcete meškať? S týmito účesmi sa vám to nestane! Zvládnete ich do 5 minút a navyše budete vyzerať úžasne. Veď viete ako sa hovorí. Keď už meškám, nech som aspoň krásna! 🙂 V puberte […] More

Strávili ste noc prípravou na test, čítaním pútavej knižky alebo nekonečnými rozhovormi s kamoškami? Napriek únave však ráno musíte vstať a nechcete meškať? S týmito účesmi sa vám to nestane! Zvládnete ich do 5 minút a navyše budete vyzerať úžasne. Veď viete ako sa hovorí. Keď už meškám, nech som aspoň krásna! 🙂

V puberte riešite dosť veľa vecí na to, aby ste sa každé ráno trápili s vlasmi. Naučte sa preto niekoľko účesov, ktoré vám pristanú a ušetrí vám to kopec času aj nervov. Navyše, ak budete zvládať účesy rýchlo, môže sa vám to zísť v dňoch, kedy máte telesnú a po nej potrebujete ešte stále vyzerať dobre. Tiež to pomôže, keď budete panikáriť pred prvým rande. A v neposlednom rade tieto účesy odporúčame pre všetky brigádujúce študentky: s nimi už nikdy nezmeškáte šichtu.

#1: Jednoduché vlny

Tento účes zabezpečí, že budete vyzerať ako keby ste doňho investovali veľa času. Pritom ho zvládnete aj za 5 minút. Budete potrebovať žehličku a sponku. Samozrejme sa oplatí predtým vlásky rozčesať.

Napriek tomu, že slečna na videu má dlhé vlasy, účes sme otestovali aj na krátkych. Vyzerá rovnako dobre!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Hair Videos (@easy__hair__videos),

#2: Dva jednoduché uzlíky a môžem ísť

Tento účes stihnete aj na ceste z kúpeľne do kuchyne. Pre upravenejší efekt môžete vlasy predtým vyžehliť alebo naopak, pridať pár vlniek, s ktorými bude účes pôsobiť inak. Ak máte trochu času nazvyš, môžete pridať aj šatku, ktorú zaviažete na vrchu hlavy, za ofinou.

Účes je vhodný aj do zimy – stačí namiesto čiapky použiť čelenku. Nebojte sa ho vyskúšať aj keď máte krátke vlasy!

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa B R I T T A N Y A Y O U B (@brittanyayoub),

#3: Jednoduchý boho drdol

Boho štýl sa ešte stále nosí, okrem toho, že vyzerá rozkošne, totiž dáva priestor kreativite. Do tohto si môžete vložiť ozdobné sponky či dokonca kvietky – vlasy môžete mať úplne rovné alebo vlnité a dokonca si tento účes viete užiť aj s kučerami.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ♡BRAIDS & BEAUTY (@laineymariebeauty),

Tak čo, ktorý z týchto účesov vyskúšate ako prvý?

Zdroj titulnej fotky: Lukas Hartmann (Pexels)

tipy ako si nájsť kamarátov na škole

Ako si nájsť kamarátov v novej škole?

Dioptrické chyby u tínedžerov: Je laserová operácia riešením?