in

Ako by mali vyzerať ideálne raňajky dospievajúcich detí?

Spolu s globálnou túžbou veľkej časti ľudstva schudnúť, sa stále viac adolescentov pripája k dokonalému ideálu krásy, často si ale neuvedomujú, že v ich veku môže takéto správanie spôsobiť nenapraviteľné škody na zdraví, ale aj v osobnom živote. Samozrejme, je ťažké presvedčiť dieťa a dospievajúceho o čomkoľvek, najmä pokiaľ ide o vzhľad, takže argumenty všetkých […] More

Spolu s globálnou túžbou veľkej časti ľudstva schudnúť, sa stále viac adolescentov pripája k dokonalému ideálu krásy, často si ale neuvedomujú, že v ich veku môže takéto správanie spôsobiť nenapraviteľné škody na zdraví, ale aj v osobnom živote.

Samozrejme, je ťažké presvedčiť dieťa a dospievajúceho o čomkoľvek, najmä pokiaľ ide o vzhľad, takže argumenty všetkých rodičov o nebezpečenstvách diét budú často ignorované. Niekedy je to však iba o obyčajnej úprave stravy a nie o kategorických zákazoch a príkazoch.

Výhodou alebo nevýhodou môže byť ale aj fakt, že si s pomocou internetu môžu deti vyhľadať tie najrôznejšie informácie. Rodič by mohol skúsiť byť v tomto smere o krok vpred a ponúknuť im viaceré a pádne dôvody na zdravé raňajky pre deti.

Vyskúšajte Hryzku

Ide o patentované zloženie čisto prírodných a naturálnych látok, ktoré vytvárajú špeciálnu zmes. Aktivované bezlepkové obilniny, orechy, semienka ovocia goji a psyllium. Všetko navrhnuté v správnom množstve a zložení, aby sme neuškodili ani tým najmenším.

Vyskúšať raňajkovú zmes sa naozaj oplatí, pretože ide o vyvážený pomer sacharidov, bielkovín, zdravých tukov a vlákniny.

Jednoduchá príprava, s ktorou si poradia naozaj všetci

Nepotrebujete k tomu žiadne špeciálne recepty a zdĺhavé prípravy. Ráno sa odporúča dodať telu čo najväčší obsah výživy, nakoľko máme ale v týchto hodinách najmenej času, na zdĺhavú prípravu receptov sa ani myslieť nedá.

S Hryzkou – patentovanou aktivovanou zmesou, vhodnou aj pre celiatikov, mladých športovcov, deti ale aj dospelých, budete mať dostatočné množstvo energie počas dňa. K príprave vám postačia tri polievkové lyžice zmesi (45 g) zmiešané s 0,8 až 1 dcl prevarenej vody.

Pripravenú zmes nechajte 2 minúty stáť a potom si môžete hotovú kašu ozdobiť ovocnou oblohou, dochutiť škoricou, kokosom alebo javorovým sirupom. Tak, aby ste si na raňajky dopriali naozaj bohatú výživu plnú zdravých vecí.

PR správa

5 dobrých dôvodov na to, aby sme opäť začali čítať

Univerzálna pomôcka pre tých, ktorí si nevedia poradiť s riešením príkladov