in

Ako by mali vyzerať ideálne raňajky dospievajúcich detí?

Spolu s globálnou túžbou veľkej časti ľudstva schudnúť, sa stále viac adolescentov pripája k dokonalému ideálu krásy, často si ale neuvedomujú, že v ich veku môže takéto správanie spôsobiť nenapraviteľné škody na zdraví, ale aj v osobnom živote. Samozrejme, je ťažké presvedčiť dieťa a dospievajúceho o čomkoľvek, najmä pokiaľ ide o vzhľad, takže argumenty všetkých […] More

Spolu s globálnou túžbou veľkej časti ľudstva schudnúť, sa stále viac adolescentov pripája k dokonalému ideálu krásy, často si ale neuvedomujú, že v ich veku môže takéto správanie spôsobiť nenapraviteľné škody na zdraví, ale aj v osobnom živote.

Samozrejme, je ťažké presvedčiť dieťa a dospievajúceho o čomkoľvek, najmä pokiaľ ide o vzhľad, takže argumenty všetkých rodičov o nebezpečenstvách diét budú často ignorované. Niekedy je to však iba o obyčajnej úprave stravy a nie o kategorických zákazoch a príkazoch.

Výhodou alebo nevýhodou môže byť ale aj fakt, že si s pomocou internetu môžu deti vyhľadať tie najrôznejšie informácie. Rodič by mohol skúsiť byť v tomto smere o krok vpred a ponúknuť im viaceré a pádne dôvody na zdravé raňajky pre deti.

Vyskúšajte Hryzku

Ide o patentované zloženie čisto prírodných a naturálnych látok, ktoré vytvárajú špeciálnu zmes. Aktivované bezlepkové obilniny, orechy, semienka ovocia goji a psyllium. Všetko navrhnuté v správnom množstve a zložení, aby sme neuškodili ani tým najmenším.

Vyskúšať raňajkovú zmes sa naozaj oplatí, pretože ide o vyvážený pomer sacharidov, bielkovín, zdravých tukov a vlákniny.

Jednoduchá príprava, s ktorou si poradia naozaj všetci

Nepotrebujete k tomu žiadne špeciálne recepty a zdĺhavé prípravy. Ráno sa odporúča dodať telu čo najväčší obsah výživy, nakoľko máme ale v týchto hodinách najmenej času, na zdĺhavú prípravu receptov sa ani myslieť nedá.

S Hryzkou – patentovanou aktivovanou zmesou, vhodnou aj pre celiatikov, mladých športovcov, deti ale aj dospelých, budete mať dostatočné množstvo energie počas dňa. K príprave vám postačia tri polievkové lyžice zmesi (45 g) zmiešané s 0,8 až 1 dcl prevarenej vody.

Pripravenú zmes nechajte 2 minúty stáť a potom si môžete hotovú kašu ozdobiť ovocnou oblohou, dochutiť škoricou, kokosom alebo javorovým sirupom. Tak, aby ste si na raňajky dopriali naozaj bohatú výživu plnú zdravých vecí.

PR správa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

5 dobrých dôvodov na to, aby sme opäť začali čítať

Univerzálna pomôcka pre tých, ktorí si nevedia poradiť s riešením príkladov