in

Novinky TAFT pre dokonalý styling!

Najlepší skrášľovací pomocníci sú tí neviditeľní. Zvýrazňujú našu prirodzenú krásu a zároveň vzbudzujú dojem, že presne takto vyzeráme aj ráno, keď sa zobudíme. Taft prináša novinky, ktoré vám vytvoria dokonalý účes.

More

 

Taft Invisible Power

Aj vy patríte k ženám, ktoré nepoužívajú stylingové produkty, lebo neznášajú pocit zlepených, tvrdých a neprirodzených vlasov? S novým produktovým radom Taft Invisible Power môžete mať perfektne zafixovaný účes bez týchto nežiaducich vedľajších efektov! Jeho tajomstvo spočíva vo vysokoúčinnej receptúre, ktorá umožňuje 100 % fixáciu a zároveň maximálne prirodzený look.

Taft Invisible Power obalí vlasy vrstvou transparentných polymérov, ktorá na nich vytvorí jemnú a priehľadnú vrstvu. Táto neviditeľná sieť dodáva účesu extra silnú fixáciu, ale zároveň zanecháva vlasy jemné a prirodzené na dotyk. S lakom a gélom na vlasy Taft Invisible Power si dokážete sama doma vytvoriť skutočne ľubovoľný účes podľa vašej fantázie, ktorý vám vydrží až 24 hodín!

Vyjadrite svojím stylingom neskrotnú dávku energie, ktorú v sebe máte! Taft Power Styling gél dodá vašim vlasom extra silné spevnenie, Taft Power gél Extreme poskytne radikálnu kontrolu nad účesom, Taft Power vosk v sebe spája benefity vosku a gélu na vlasy, Taft Power Activity gél je ideálny na šport a diskotéky a Taft Power lak na vlasy zafixuje účes na 48 hodín, a to za každého počasia! Všetky produkty sa navyše ľahko vymývajú z vlasov a nezanechávajú v nich zvyšky.

Taft Power Super Glue Gel: Najsilnejší Taft v histórií

Aj muži si dajú záležať na svojom zovňajšku, avšak nie sú ochotní tráviť večnosť pred zrkadlom ako ich polovičky. Produkty, ktoré používajú, musia byť preto vysokoúčinné a maximálne jednoduché na použitie. S revolučnou novinkou Taft Power Super Glue Gél s najsilnejším stupňom fixácie 14 dosiahnu páni perfektný styling už po pár sekundách strávených v kúpeľni. Môžu si byť istí, že ich účes ostane nedotknutý po celý deň bez ohľadu na vrtochy počasia.

Trendy looky na nadchádzajúcu sezónu. Inšpirujte sa!

Fajčenie verzus antikoncepcia. Nebezpečná kombinácia?