in

Láska na prvý dotyk

Je príťažlivý, inteligentný, multifunkčný. A hlavne verný. Muž budúcnosti. Transformujme teraz tieto vlastnosti do „high-tech“ sveta a bez pochýb ich priraďme k smartfónu súčasnosti. Jeho výsosť – ASUS ZenFone 5.

More

Dôvod? Keby vaše dlane mohli hovoriť, pustili by do éteru presne toto:

1.    Sexi telo, vyvážená výbava. To bola jedna z ústredných myšlienok, ktorá pozitívne „infikovala“ celú líniu zrodu tohto 5-palcového vlajkového modelu rady ZenFone.

2.    Moderný doplnok. ZenFone 5 (A501CG) vyvolal malú módnu revolúciu v pozícii elitného zástupcu smartfónov, keď si privlastnil právo byť vnímaný ako štýlový prvok k akémukoľvek „outfitu“.

3.    Mr. Right. Tento plnokrvný, 145 gramový fešák s elegantne prehnutým zadným krytom vám spríjemní zdĺhavé čakanie (nielen) na pána Božského. A že čakanie bolieť nemusí, dokazuje aj expresný vstup do menu, čo ocení každá „Amazonka“ loviaca aj nepostrehnuteľné sekundy dňa.

Podčiarknuté a sčítané, prisahali by ste, že táto mašinka má dušu. Čítať v nej je oveľa jednoduchšie ako v duši muža a ako bonus si môžete byť isté, že všetko, čo sa dozviete, je pravda. Pripravené?

Maká za vás

Bez zbytočných rečí, pochopiteľne.Spoľahlivý parťák ZenFone 5 si je vedomý toho, že nemôžete ovplyvniť to, čo bolo, ale s jeho špecifickou funkciou What’s Next môžete ovplyvniť to, čo bude. Virtuálny manuál likvidácie chaosu vo vašom živote: 1. Naplánujte si všetky kľúčové aktivity do tejto prehľadnej aplikácie 2. Vytesnite konečne z mysle otrocké termíny 3. Koncentrujte sa na zážitky v prítomnosti. Táto šalamúnska funkcia vám v pravej chvíli každý dedlajn sama pripomenie a dešifruje, ktorá položka si vyžaduje extra pozornosť.

Povedzte to fotkami

Slovami módneho mága Karla Lagerfelda: „Na fotkách mám rád to, že zachytia každý okamih, ktorý je navždy preč, ktorý sa nedá zopakovať.“ ZenFone 5 sa stará o toto „večné zachytenie“ prostredníctvom kvalitného fotoaparátu s vysokým rozlíšením 8 Mpx, v hre je až 16 miliónov farieb. Experti tu vychytali všetky „defekty“, ktoré sa dejú pri akte fotenia.  Jedinečná technológia PixelMaster obsahuje režim pre slabé osvetlenie (kvalitné fotky aj pod rúškom tmy), stabilizátor obrazu (stop roztraseným záberom), či režim „Selfie“ v nebotyčnom rozlíšení. Ak sa pohráte s obrazovým materiálom v bezchybnom režime „Beauty“, vytvoríte dokonalosť aj bez zásahu plastickej chirurgie. Aj keď iba na fotke.

Jeden život nestačí

V hlavnej úlohe: Vy. Misia: Stieranie hraníc a času… Odohráva sa váš život i mimo slovenských hraníc? Aj na to mysleli machri z ASUS-u a v duchu hesla „2 v 1“ predstavili rafinovaný systém Dual SIM – k pohotovosti sú vám hneď dve SIM karty. Jedna vás spojí s nástojčivými rodičmi v (slovenskej) obývačke, druhá s životne dôležitým frajerom v zahraničí.

Škrabance tigrice

Krištáľovo čistý obraz sa odráža na prvotriednom HD displeji zo skla Corning® Gorilla® Glass 3, ktorý má 4-krát vyššiu odolnosť voči poškriabaniu v porovnaní s bežným hlinito-kremičitým sklom. V reči nášho kmeňa: displej je ťažšie označkovať náhodnými zbraňami kľúčového typu a podobným príslušenstvom. Intuitívne ovládanie v rukaviciach zasa umožňuje citlivo manipulovať s displejom aj za asistencie tejto nonkonformnej ochrany rúk.

Rúcajte zimné mýty

Byť hladné po farbách nie je hriech! Provokačný vizionár ZenFone 5 sa preto rozhodol vypočuť vaše odvážne chúťky a „obliecť sa“ tak do piatich charizmatických farieb, ktoré ladia s farebnou témou rozhrania ASUS ZenUI. 

Ako zistím, že som lesba/gay?

Slúchadlá, ktoré nepoškodzujú sluch