in

Dajte si, čo vám chutí

Kto by už dnes nepoznal SodaStream. Celý systém od prístroja, cez fľaše až po produkty akými sú sirupy nekonečných chutí sú v ktoromkoľvek ročnom období vítanými spoločníkom pre uhasenie smädu celej rodiny i návštev. Vyskúšali sme novinku SodaStream SOURCE. Ako to dopadlo?

More

 Ikonický

Prístroj SodaStream SOURCE je už na prvý pohľad lákavým kúskom. Jeho dizajn je výnimočne príťažlivý a v kuchyni doslova žiari. Najmä v červenej farbe. Avšak elegantná je i čierna a biela. Prístroj dokonca získal ocenenie za ikonický dizajn Red Dot Design Award.

Iný je aj dizajn fľaše. Fľaše sú veľmi obľúbené na skladovanie nápoja aj jeho transport, napríklad ak niekam idete a potrebuje si vziať pitie so sebou.

Veľmi praktický je nový systém uchytenia fľaše. Stačí len nasadiť, bez skrutkovania. Je to veľmi jednoduché.

Bubliniek, koľko chcete

Uvítate určite možnosť nastavenia sýtenia vody. Tri úrovne sa zobrazujú aj na LED displeji prístroja. Veľmi jemné bublinky sú doslova zamatové a ich množstvo si môžete vybrať podľa chuti, či nálady.

Prístroj SodaStream SOURCE je vynikajúcim pomocníkom v domácnosti i kdekoľvek inde, kde sa nájdu smädné krky, ktoré chcú viac ako obyčajnú vodu. Je veľmi praktický a nápoje z neho sú chutné a príjemné. Na ochutenie nápoja je na výber množstvo sirupov výborných chutí. Pitie so SodaStreamom určite dostane úplne iný rozmer.

Viac info tu

Trendy líčenie na túto jeseň

Topánky, na ktoré sa môžete spoľahnúť