in
premiéry seriálov v lete

Konečne! Dlhoočakávané premiéry obľúbených seriálov sú tu: toto nás čaká začiatkom leta

Hry o tróny skončili, ale naša láska ku seriálom ani zďaleka!

Na jar 2019 skončilo hneď niekoľko obľúbených seriálov, vrátane Shadowhunters alebo celosvetového trháku, Game of Thrones. Nezúfajte však, s novými sériami sa na obrazovky vracia štvorica silných kandidátov, ktorí nepochybne zaženú smútok. Pozrite sa na trailery najočakávanejších seriálov leta. The Handmaid’s Tale, 3. séria Seriál vznikol pre platformu Hulu v roku 2017. Príbeh je založený […] More

Na jar 2019 skončilo hneď niekoľko obľúbených seriálov, vrátane Shadowhunters alebo celosvetového trháku, Game of Thrones. Nezúfajte však, s novými sériami sa na obrazovky vracia štvorica silných kandidátov, ktorí nepochybne zaženú smútok. Pozrite sa na trailery najočakávanejších seriálov leta.

The Handmaid’s Tale, 3. séria

Seriál vznikol pre platformu Hulu v roku 2017. Príbeh je založený na rovnomennom románe (v preklade Príbeh služobníčky) od americkej spisovateľky Margaret Atwood. V minulom roku dosiahol obrovský úspech, celkovo sa už pýši viac ako 10 oceneniami, vrátane Emmy Award a Golden Globe.

Po kratšej pauze sa vracia už s treťou sériou, a my sa už nevieme dočkať. Podľa traileru je zjavné, že bude revolučná – vidíme dokonca aj scénu June s jej dcérou, zábery na manžela či na milenca Nicka a prekvapuje tiež tým, že muži medzi sebou po dlhom čase opäť uvítajú na schôdzi ženu.

Premiéra prvej časti bude 5.6.2019.

Big Little Lies, 2. séria

Prvá séria Veľkých malých klamstiev je tiež založená na knižnej predlohe. Román napísala Liane Moryartová a do seriálovej podoby ho prepracovalo HBO vďaka herečkám Nicole Kidmanovej a Reese Witherspoonovej, ktoré stoja za produkciou. Okrem nich si v seriáli zahrala aj Shailene Woodley, známa z filmov ako Na vine sú hviezdy a Divergencia, a tiež Zoë Kravitzová a Laura Dernová.

Rovnaká pätica úspešných a talentovaných žien sa pred kamery postavila aj pri tvorbe druhej série. Pokračujeme presne tam, kde prvá séria skončila: vyšetruje sa smrť manžela Celeste, ktorú stvárňuje Kidmanová. Aké ďalšie klamstvá by mohli tieto ženy skrývať? Dozvieme sa už čoskoro.

Premiéra prvej časti bude 9.6.2019

Stranger Things, 3. séria

Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Winona Ryder a ďalší sa postarajú o to, aby sme nevedeli, kde nám poriadne hlava stojí. Poznáme už aj názvy epizód, z traileru je navyše zjavné, že medzi stále miesta sa zaradí napríklad obchodný dom, v ktorom podľa všetkého pracujú Steve a Dustin.

Heslom pre novú sériu je Jedno leto môže zmeniť všetko – objavuje sa aj na nových posteroch, ktoré vyvolali rôznorodé pocity u fanúšikov. Čo znamenajú tie potkany? Prečo sa obzerajú len Eleven a Will? Toto a omnoho viac sa dozvieme už v júli, na deň presne vtedy, kedy sa prvá epizóda odohráva.

Premiéra prvej časti bude 4.7.2019

Veronica Marsová, 4. séria

Po nekonečne dlhej pauze sa opäť môžeme ponoriť do detektívneho seriálu o mladej Veronice. Kým prvá séria uzrela svetlo sveta v roku 2004, tretia séria skončila len o 3 roky neskôr. Produkciu potom na dlho zastavili a ako seriál sa na obrazovky vracia už toto leto zbrusu novou sériou.

Nosnou témou budú jarné prázdniny – slnko, pláže, kopec tínedžerov a neznámy zločinec? To znie ako skvelý mix a štart do našich letných prázdnin. Teda, aspoň v telke.

Premiéra prvej časti bude 26.7.2019

Na ktorý z týchto štyroch seriálov sa tešíte najviac?

Zdroj titulnej fotky: Pixabay (Pexels)

 

ako zvládnuť ústnu maturitu

Ako zvládnuť ústnu maturitu

letný tábor

Letný tábor: TOTO sú skutočné dôvody, prečo by tam mali ísť aj vaše deti