in
zábavný park lionsgate v číne

Fanúšikovia Twilightu, Hry o život alebo Divergencie, pozor: Zábavný park Lionsgate ponúka unikátny zážitok

Virtuálna realita búra hranice medzi fantasy a realitou.

Fanúšikovia Twilightu, Hier o život a ďalších trhákov od Lionsgate si nepochybne prídu na svoje v najnovšom zábavnom parku, ktorý štúdio otvára už toto leto v čínskom meste Zhuhai. Lionsgate Entertainment World zahŕňa viac ako 25 zážitkových jázd a miestostí s virtuálnou realitou. Futuristická budova má 10 poschodí a každé z nich je plné atrakcií, obchodov, […] More

Fanúšikovia Twilightu, Hier o život a ďalších trhákov od Lionsgate si nepochybne prídu na svoje v najnovšom zábavnom parku, ktorý štúdio otvára už toto leto v čínskom meste Zhuhai. Lionsgate Entertainment World zahŕňa viac ako 25 zážitkových jázd a miestostí s virtuálnou realitou.

Futuristická budova má 10 poschodí a každé z nich je plné atrakcií, obchodov, reštaurácií a ďalších miestností, ktoré predstavujú príbehy z najznámejších filmov z dielne známeho štúdia. Je to prvý vertikálny zábavný park, ktorý ponúka zábavu pre široké spektrum fanúšikov. Medzi najznámejšie príbehy, ktoré tu ožívajú, patria známe ságy Súmrak (Twilight), Hry o život (The Hunger Games) alebo Divergencia (Divergent).

 

Vytvorili sme zážitok, ktorý vás pohltí, tvrdí Lionsgate

Podľa vedenia Lionsgate nájdete v zábavnom parku kombináciu tých najnovších technológií a najzaujímavejších príbehov. Môžete napríklad navštíviť známy Kapitol, hlavné mesto Panemu, ktoré sa objaví v knihách Hry o život. Zažijete tam 3D jazdu ponad ulice mesta, vo vestibule si môžete nechať spraviť nechty, makeup alebo vlasy na bláznivý spôsob, akým nás okúzlila aj Effie Trinketová alebo si v reštaurácii vychutnať jedlo, samozrejme pripravené na bohémsky a exkluzívny štýl Kapitolu.

Ďalší priestor, ktorý bude istotne neustále preplnený, je časť parku, ktorá vyzerá ako mestečko Forks, dejisko pre dodnes hádam najviac nenávidenú a zároveň milovanú upírsku romantickú ságy Twilight (Súmrak). Môžete si zajazdiť na motorke spolu s Jacobom a ďalšími vlkmi a zažiť prostredie lesov, ktoré prenasleduje temná krvilačná postava (pravdepodobne upír). Ste radšej tím Edward? V parku si môžete užiť zážitkovú jazdu, ktorá pripomenie kľúčové momenty jeho vzťahu s manželkou Bellou, vrátane stretnutia s rodinou Volturiovcov.

Okrem 3D nebude chýbať kvalitný zvuk, skvelé jedlo, tematické kostýmy a mnoho ďalšieho.

Video – Pohľad dovnútra: Atrakcií, ktoré ponúka prvý vertikálny zábavný park na svete, je neúrekom

Medzi kultovými témami v parku sú aj Bohovia Egypta, sága Divergencia alebo Plán úteku. Podobné parky plánuje Lionsgate v blízkej budúcnosti otvoriť aj v Kórey, na Filipínach či na Times Square v New Yorku. Do konca roka Lionsgate očakáva, že park v Číne priláka aspoň 1,5 milióna návštevníkov.

Zdroj: APnews

Zdroj titulnej fotky: APnews

prvý trailer k filmu mulan

PRVÝ trailer k filmu Mulan: Hraný film bude iný ako kreslená verzia

rezort na maldivách

Tento rezort na Maldivách ponúka možnosť stráviť noc na mori pod hviezdnatou oblohou