in

Prečo zmenila Celeste Buckingham farbu vlasov?

Krásna a mimoriadne úspešná speváčka Celeste Buckingham, ktorá valcuje jedným hitom za druhým je známa tmavou farbou vlasov. Nedávno však prekvapila novým lookom. Čo ju k tomu viedlo?

More

 

„Stále som nosila tmavé vlasy a teraz som zo zmeny nadšená,“ prezradila mladučká speváčka. Za jej novým lookom stojí spolupráca s renomovanou kozmetickou značkou L´OREAL Paris. Celeste Buckingham sa stala prvou lokálnou ambasádorkou tejto značky u nás a v Čechách. Zaradila sa medzi také zvučné mená, ako sú Jennifer Lopez, Juliane Moore, Blake Lively, či Jane Fonda.

Devätnásťročná speváčka žije a pracuje striedavo na Slovensku, v Čechách a v Amerike. Jej diár je plný na prasknutie. Vyzerať krásne je súčasťou jej práce a tak spoluprácu s prestížnou značkou uvítala. Jej vlasy sú teraz, ako povedala, svetlejšie, lesklejšie a hebkejšie na dotyk. Môže za to nová farba vlasov značky L´OREAL CASTING Creme Gloss so šetrným zložením, bez amoniaku, ktorá vydrží až 28 umytí. Celeste má odtieň svetlý karamel.

 

Celeste má síce len 19 rokov ale za sebou už obrovské úspechy. Za jej krásnym a charizmatickým zovňajškom sa skrýva osobnosť s veľmi zrelým pohľadom na svet. „Ženy si neveria, ak nevyzerajú ako vyretušované modelky v časopisoch, ale v prvom rade sú krásne zvnútra. Neexistuje perfektná žena a to by sme si mali uvedomiť,“ povedala Celeste pri príležitosti ohlásenia spolupráce so značkou L´OREAL a predstavenia novej farby na vlasy. Zároveň pripomenula, že nie všetky ženy na svete majú základné práva a môžu slobodne žiť. „Niektoré ženy si nemôžu ani nafarbiť vlasy, nehovoriac a možnosti študovať, či voliť.“ Aj o takýchto vážnych témach spieva mladučká talentová speváčka Celeste Buckingham.

 

Rakúsky raj pre bikerov

Tradičný AVON Pochod proti rakovine prsníka podporilo rekordných 5.000 ľudí!