in
riverdale- Archie a Veronika

3. séria Riverdale prichádza už 10. októbra. Comic-Con potvrdil ďalšie hudobné čísla, nové postavy aj šialený kult!

Navonok obyčajné mestečko, zblízka však vidieť tiene.

Zdroj foto: IMDB Comic-Con v San Diegu je udalosť, ktorú očakávajú státisíce fanúšikov. Novinky, fotky, zábery, trailery a tiež zákulisné informácie sa na nich počas neho sypú z každej strany. Ste pripravení na kopec pikošiek o seriály Riverdale? Čo všetko prináša so sebou 3. séria Riverdale? Posvietili sme si na hercov a producentov seriálu Riverdale, […] More

Zdroj foto: IMDB

Comic-Con v San Diegu je udalosť, ktorú očakávajú státisíce fanúšikov. Novinky, fotky, zábery, trailery a tiež zákulisné informácie sa na nich počas neho sypú z každej strany. Ste pripravení na kopec pikošiek o seriály Riverdale?

Čo všetko prináša so sebou 3. séria Riverdale?

Posvietili sme si na hercov a producentov seriálu Riverdale, ktorí na Comic-Con priniesli aj nové video. V ňom okrem najdôležitejších momentov predošlej série môžeme vidieť aj sneak peak tretej série, ktorá vychádza už 10. októbra 2018. Horúce bozky, záhadné motívy postáv a nový kult (?!) sú len kúsky toho, čo náš všetkých túto jeseň čaká. Pozrite sa sami:

Druhá séria nechala množstvo otvorených otázok. Vďaka Comic-Con sme zistili aspoň niekoľko zaujímavostí. Tretia séria začína 3 mesiace po druhej sérii, takže budeme na začiatku školského roka, po letných prázdninách. Betty v lete pracovala ako stážistka a snažila sa držať ďaleko od svojej mamy a sestry, ktoré sa pridali ku kultu na farme, kde predtým jej sestra bývala ako tehotná.

Viac jedla pre Jugheada a nový kult na farme

Producenti konečne zodpovedali viacero fanúšikovských otázok:

  • dozvieme sa viac aj o školských povinnostiach protagonistov: junior year so sebou prináša stáže, mimoškolské aktivity a prvé rozhovory o univerzite
  • dobrá správa pre dievčatá: určite budeme vidieť Archieho bez trička aspoň tak často, ako v prvých dvoch sériách (podľa herca KJ Apa sa tak aj tak cíti lepšie, a nám to vonkoncom neprekáža!)
  • Jughead vraj bude jesť ešte viac (je to vôbec možné?): herec Cole Sprous prezradil, že takmer v každej scéne bude Jughead niečo zobať. Priznal, že do štúdia chodí s prázdnym žalúdkom a jednoducho sa počas natáčania naje
  • kult na farme vyzerá byť horší ako sa na prvý pohľad zdal: sneak peak video potvrdzuje, že do toho zatiahnu aj malé dvojičky
  • konečne potvrdené: určite nás čaká ďalšie hudobné číslo (pravdepodobne s Josie a Kevinom)

Milkshake, jedno z najúspešnejších hudobných čísel z druhej série Riverdale

Láska je vo vzduchu aj na uliciach Riverdale. Ako to bude so vzťahmi?

Pokiaľ ide o Bettyn vzťah s Jugheadom, Lili Reinhart potvrdila, že ich vzťah je „rock solid“, vraj stoja na pevnom základe a teda budeme Bughead (aktuálne nominovaných aj na bozk roka v Choice Awards) vidieť ako nezlomný pár detektívov, ktorý sme si tak obľúbili. Podľa slov Lili ich čaká nová záhada, ktorú budú riešiť už na začiatku série. Cole Sprouse, ktorý hrá Jugheada, dodal, že budeme v tejto sérii vidieť aj jeho rodinu (mamu a sestru). Podľa producentov sa na to môžeme tešiť v ôsmej alebo deviatej episóde.

To však nemôžeme povedať o vzťahu medzi Veronicou a Archiem. Na konci druhej série Archieho odviedli v putách, obvineného z vraždy Cassidyho (napriek tomu, že divákom je zrejmé, že je nevinný). KJ Apa, herec, ktorý stvárňuje Archieho, prezradil, že tretia séria začne na súde, kde Archie čelí tomuto obvineniu. Tiež prezradil, že táto kauza môže vážne ovplyvniť Archieho vzťah s Veronicou (Camila Mendes). Ďalším rozvojom nielen pre pár, ale konkrétne pre Veronicu, bude fakt, že teraz si musí zarobiť sama na seba. Po tom, čo poza chrbát jej otca Hiram Lodge kúpila Pop’s, v obľúbenej reštike bude musieť pracovať, aby sa mohla finančne udržať. Sme veľmi zvedaví na to, ako sa tento vzťah zmení vplyvom týchto okolností.

Nové vzťahy študentov aj rodičov

Kevin Keller a Moose Mason – bude z nich pár? Na konci série ich vidíme bozkávať sa a podľa Casey Cott, ktorý Kevina stvárňuje, budeme môcť vidieť viac tohto rozkošného vzťahu v nadchádzajúcej sérii. Vďaka tomuto vzťahu budeme môcť tiež pozorovať, ako Moose postupne prijme svoju sexualitu.

Okrem toho, Ashleigh Murray, ktorá hrá Josie McCoy z Josie & The Pussycats, prezradila, že Josie a Kevin sa možno stanú nevlastnými súrodencami. Dokonca bonzla, že budú spolu zdieľať aj kúpeľňu. To tiež znamená, že vzťah medzi bývalou starostkou McCoy a šerifom Kellerom sa posunie oveľa ďalej!

Navyše, Vanessa Morgan, mladý talent, ktorý stojí za obľúbenou postavou Toni Topaz, na Comic-Con neskrývala svoje nadšenie pre novovznikajúci vzťah medzi Toni a Cheryl Blossom. 

Vyzerá to teda tak, že v tretej sérii romantika chýbať nebude – a to napriek zločinom a záhadám!

Tešíte sa už na 3. sériu Riverdale? Ak áno, zazdieľajte článok s kamošmi a nezabudnite nás sledovať na Facebooku pre nové pikošky.

Zdroj titulnej fotky: IMDb

Trendy kúsky, ktoré vám na žiadnej akcii nesmú chýbať

tipy ako si nájsť kamarátov na škole

Ako si nájsť kamarátov v novej škole?