in

Ako ju/ho zbaliť podľa znamení horoskopu

Stále neviete ako na to? Každý sme totiž iný a funguje na nás niečo iné. Možno vám pomôže malý sprievodca balenie podľa znamení. Prezradí vám, čo určite zaberie.

More

 

Baran – ak chcete zaujať človeka narodeného v znamení Barana nehrajte pred ním divadlo, buďte priamy a úprimní. Baran je prirodzeným vodcom, priťahuje typy, ktoré sa radi nechajú viesť. Zároveň neznáša nudu, takže buďte vynaliezaví a máte to v suchu.

Býk – Na toto znamenie nechoďte rýchlo. Býci sú konzervatívny, nemajú radi žiadne extrémy ani výstrelky. Takže ak ich chcete zaujať, choďte na to prirodzene a s citom.

Blíženci – sú veľmi spoločenskí a komunikatívny. Zároveň zbožňujú napätie a tajomstvá. Môžete sa  s nimi hrať, byť záhadný/á a užívať si všetko plnými dúškami.

Rak – Na rakov pomaly a s citom. Sú veľmi vnímavý a rodinne založený.

Lev – Lev je náročný na druhých, sebavedomí a ak si chcete získať niekoho narodeného v tomto znamení musíte na to naozaj vo veľkom štýle. Na prvom rande nešetrite peniazmi a chváľte ich.

Panna – Panny sú preslávené svojou poriadkumilovnosťou a presnosťou. Dajte si teda záležať na poriadku a svojom oblečení. Zároveň nemajú radi extrémy ani vyzývavé oblečenie a správanie.

Váhy – zoberte na prvé rande do dobrej reštaurácie, ocenia váš vkus, eleganciu, slušnosť aj vtip. Nezabudnite na malú pozornosť.

Škorpión – s týmto znamením to naozaj nie je jednoduché. Nenechajú sa zbaliť, oni si musia vybrať. Neplatí na nich faloš ani pretvárka. Určite však privítajú romantiku.

Strelec – So strelcom sa vyberte niekde von do prírody, vymyslite niečo originálne a nechajte im voľnosť.

Kozorožec – Toto znamenie je rodinne založené a zaujíma sa o vážne témy. Ocenia váš rozhľad a vážnosť.

Vodnár – sa radi smejú a zabávajú, zoberte ich do spoločnosti, buďte uvoľnení a spontánny.

 

Ryby – sú citlivé a ocenia vašu pozornosť. Choďte na ne pomaly, prineste im malý darček a zoberte ich do spoločnosti, kde sa budete venovať len im.

Foto: Photl.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Sú moje pocity normálne?