in

Ako ju/ho zbaliť podľa znamení horoskopu

Stále neviete ako na to? Každý sme totiž iný a funguje na nás niečo iné. Možno vám pomôže malý sprievodca balenie podľa znamení. Prezradí vám, čo určite zaberie.

More

V tomto článku vám poradíme, čo zaberá na jednotlivé znamenie horoskopu, pokiaľ ide o randenie a lásku.

Baran

Ak chcete zaujať človeka narodeného v znamení Barana nehrajte pred ním divadlo, buďte priamy a úprimní. Baran je prirodzeným vodcom, priťahuje typy, ktoré sa radi nechajú viesť. Zároveň neznáša nudu, takže buďte vynaliezaví a máte to v suchu.

Býk

Na toto znamenie nechoďte rýchlo. Býci sú konzervatívny, nemajú radi žiadne extrémy ani výstrelky. Takže ak ich chcete zaujať, choďte na to prirodzene a s citom.

Blíženci

Sú veľmi spoločenskí a komunikatívni. Zároveň zbožňujú napätie a tajomstvá. Môžete sa  s nimi hrať, byť záhadný/á a užívať si všetko plnými dúškami.

Rak

Na rakov pomaly a s citom. Sú veľmi vnímaví a rodinne založení.

Lev

Lev je náročný na druhých, sebavedomí a ak si chcete získať niekoho narodeného v tomto znamení musíte na to naozaj vo veľkom štýle. Na prvom rande nešetrite peniazmi a chváľte ich.

Panna

Panny sú preslávené svojou poriadkumilovnosťou a presnosťou. Dajte si teda záležať na poriadku a svojom oblečení. Zároveň nemajú radi extrémy ani vyzývavé oblečenie a správanie.

Váhy

Zoberte na prvé rande do dobrej reštaurácie, ocenia váš vkus, eleganciu, slušnosť aj vtip. Nezabudnite na malú pozornosť.

Škorpión

S týmto znamením to naozaj nie je jednoduché. Nenechajú sa zbaliť, oni si musia vybrať. Neplatí na nich faloš ani pretvárka. Určite však privítajú romantiku.

Strelec

So strelcom sa vyberte niekde von do prírody, vymyslite niečo originálne a nechajte im voľnosť.

Kozorožec

Toto znamenie je rodinne založené a zaujíma sa o vážne témy. Ocenia váš rozhľad a vážnosť.

Vodnár

Vodníri sa radi smejú a zabávajú, zoberte ich do spoločnosti, buďte uvoľnení a spontánny.

Ryby

Sú citlivé a ocenia vašu pozornosť. Choďte na ne pomaly, prineste im malý darček a zoberte ich do spoločnosti, kde sa budete venovať len im.

Zdroj titulnej fotky: Photl.com

diéta v puberte - ako zaručene schudnúť

Diéta v puberte: Odborníci radia, ako zaručene schudnúť