in

Autoškola, vďaka ktorej sa budeš cítiť sebaisto na každej ceste

Úspešne absolvovať školu a zvládnuť náročné skúšky, na základe ktorých zvýšite svoj ľudský kapitál, je jedným z krokov smerom k úspechu. Moderné tempo života je ale nezastaviteľné a so vzdelaním si určite nevystačíte. Tento základ je nutné z času na čas pravidelne aktualizovať. A platí to aj v prípade autoškoly, pretože ani ten najvyšší akademický […] More

Úspešne absolvovať školu a zvládnuť náročné skúšky, na základe ktorých zvýšite svoj ľudský kapitál, je jedným z krokov smerom k úspechu. Moderné tempo života je ale nezastaviteľné a so vzdelaním si určite nevystačíte. Tento základ je nutné z času na čas pravidelne aktualizovať. A platí to aj v prípade autoškoly, pretože ani ten najvyšší akademický titul, nebude mať prednosť pred faktom, či ste schopní ovládať motorové vozidlo.

Dnes je to ako cudzia reč, bez ktorej sa do sveta ďaleko nedostanete. Výber správnej autoškoly vám môže zmeniť život k lepšiemu a naučiť vás riadiť vozidlo tak, aby ste sa cítili na ceste naozaj bezpečne.  Zároveň budete mobilní a flexibilní, čo sa dnes naozaj cení.

Nestrácajte čas!

Efektívna výučba jázd na aute v autoškole Feki vám umožní osvojiť si všetky základy paralelne so štúdiom teoretických poznatkov v čo najkratšom čase. Takže sa môžete stať majiteľom vodičského oprávnenia aj v priebehu štúdia na strednej alebo vysokej škole, a byť absolventom s tými najlepšími predpokladmi.

Ušetríte si svoje peniaze

Kameňom úrazu pri výbere autoškoly je cena kurzu, ktorý musíte zaplatiť. Ako študent nie ste zárobkovo činný, preto si hľadáte služby v optimálnej cenovej hladine adekvátne kvalite. Náklady na kurz v našej autoškole myslia aj na tento fakt, a preto je vo výhodnom cenníku autoškoly  študentom ponúknutá nižšia cena za kurz.

Študujete v modernom tréningovom aute

Riadiť vozidlo, ktoré je už dávno mimo prevádzky je náročné, nehovoriac, ak sa máte na ňom naučiť základné veci. V modernej autoškole sú si toho inštruktori vedomí. Preto sa s cieľom zvýšiť komfort a kvalitu vodičského výcviku vozový park autoškoly a učebne neustále aktualizujú.

Vyberiete si inštruktora

Stretli ste sa s bezohľadnými inštruktormi? Nenechajte sa odradiť! Dodržiavanie pitného režimu s chutným džúsom Rauch predsa nie je všetko, k pohodliu a najlepšiemu výkonu na skúške potrebujete aj dobrú náladu a správny prístup.  A vybrať si takéhoto inštruktora a autoškolu dnes už nie je žiadny problém, stačí sa len presvedčiť.

Detská izba: Priestor na osobnú realizáciu a súkromie detí

tipy na darčeky na deň matiek

Krásne knihy pre mamy: tipy na darčeky na Deň matiek!